Dveře PORTA DOORS

Interiérové dveře - syntetické povrchy

Již od počátku založení firmy Porta KMI Poland, bylo (a stále je) její specialitou produkce vnitřních dveří – určených pro užívání uvnitř obytných a kancelářských prostor. Společným znakem různorodosti provedení všech modelů je vysoká kvalita. Bez ohledu na cenu si mohou naši klienti být jisti, že dostanou produkt té nejvyšší kvality.

6 modelů               Minimax

8 modelů               Londýn, Vídeň

6 modelů               Porta Decor

10 modelů             Porta Twist

14 modelů             Porta Focus

10 modelů             Porta Styl

14 modelů             Porta Granddeco

25 modelů             Porta Fit

30 modelů             Porta Nova

8 modelů               Porta Line

8 modelů               Laminát CPL HQ

11 modelů             Porta Inspire

22 modelů             Porta Koncept

5 modelů               Porta Level

15 modelů             Porta Vector Premium

3 modely               Porta Royal

5 modelů               Porta Pasky

12 modelů             Porta Grande

4 modely               Porta Desire

11 modelů             Porta Balance

11 modelů             Porta Harmony

Interiérové dveře v přírodní dýze

Dveře v přírodní dýze jsou výrobkem pro široký okruh náročných klientů, pro které je půvab přírody základní estetickou hodnotou. Různorodost a individualita jsou velmi žádané znaky, protože kdo by chtěl bydlet v místě, které je identické pro všechny a opakuje se nesčetněkrát?

9 modelů               Porta Classic

10 modelů             Porta Malaga

8 modelů               Madrid, Cordoba

8 modelů               Toledo, Sevilla

21 modelů             Nova Natura

6 modelů               Natura Line

12 modelů             Natura Trend

21 modelů             Natura Koncept

9 modelů               Natura Impress

9 modelů               Natura Space

5 modelů               Natura Favorite

Systém pro posuvné dveře, skládací dveře, posuvné dveře

Dveře PORTA to nejsou pouze tradiční otočné dveře. Projektanti ve svých návrzích často sahají po netypickém řešení konkrétního případu. Při zachováni idey spojitosti a sounáležitosti, je výběr materiálů, ze kterých jsou vyrobeny jednotlivé části projektovaného místa, velmi důležitý.

V místech kde je použití klasických otočných dveří problematické či nemožné s ohledem na malé prostory pro umístnění, je velmi vhodné použít koncepci posuvných systémů, skládacích nebo posuvných dveří. PORTA jdoucí vstříc požadavkům svých zákazníků nabízí všechny řešení v široké barevné nabídce a celé paletě dostupných povrchových úprav.

Posuvný systém Porta

Posuvný systém Alu

Posuvný systém Kompakt

Skládací dveře Alfa

Skládací dveře Beta

Dvojité posuvné dveře Omega

Vstupní dveře vnitřní

Řádné vchodové dveře chránící naše bydlení před nezvanou návštěvou, jsou vážně brány na zřetel v nabídce PORTA KMI Poland.

Nabízíme čtyři typy vnitřních vchodových dveří: AGAT, OPAL, KWARC, GRANIT a GRANIT PS. Každý z vyjmenovaných typů se liší technickými parametry, současně splňují všechny vlastnosti vchodových dveří. Ty byly potvrzeny technickými zkouškami včetně praktických a v neposlední řadě bezproblémovým užíváním několika set tisíc vyrobených typů dveří.

Důležitým rysem vchodových dveří Porta je fakt, že je nabízíme v kompletní sadě, která se skládá z křídla a speciálně dodaného typu ocelové zárubně typu 2 a 3 podle ENV nebo třídy C včetně.

8 modelů               Opál plus

8 modelů               Agát plus

8 modelů               Kwarc

8 modelů               Granit

11 modelů             Granit PS

Vstupní dveře venkovní

Doplněním nabídky vnitřních a vnitřních vchodových dveří jsou dveře venkovní. Venkovní dveře mohou být použity např. k uzavření domu a jsou odolné vůči venkovním vlivům. Na dlouhotrvající a bezproblémové užívání venkovních dveří má velký vliv fakt jejich upevnění tzn. tak jak je uvedeno v návodu k montáži. Velmi precizní, je způsob montáže, který eliminuje možnost působení vody a také chrání před nadměrným působením slunce. Proto je velmi důležité použit zastřešeni nad dveřmi, což v konečném důsledku vede k prodloužené životnosti dveří.

Nabízíme vám venkovní ocelové dveře ROMA PREMIUM a dveře dřevěné s rámovou konstrukcí (GDYNIA, WROCLAW). Určitě stojí za úvahu, že všechny typy venkovních dveří nabízíme s prosklením, v případě dveří GDYNIA navíc s širokou nabídkou světlíků.

7 modelů               Roma

10 modelů             Eco Nord

10 modelů             Eco POLAR

10 modelů             Eco POLAR PASSIVE

Zárubně

Neexistují kompletní dveře bez zárubně. Porta KMI Poland ke každému nabízenému modelu dveří nabízí odpovídající zárubeň, která stanoví celistvost z pohledu technického ale také estetického. V nabídce máme zárubně, které se charakterizují novodobým provedením a dostupností v mnoha vyráběných verzích:přírodní povrchy, povrchy syntetické.

Pro udržení všech parametrů charakteristických pro vchodové dveře, technické dveře a ocelové dveře je potřeba vybrat kompatibilní zárubeň naší výroby.