Podlahy, dveře a kuchyně v Ústí nad Labem

2148.png Vážení návštěvníci našich stránek, bohužel pro velkou vytíženost jsme museli zavřít prodejnu, kterou momentálně využíváme pouze po telefonní dohodě na určitou hodinu, v ostatní době je prodejna uzavřena.

Pro domluvu ohledně schůzky volejte na číslo +420 605 294 613  

-

-

-

-

Vítejte na webových stránkách firmy LIGNO STYL s.r.o., které jsou, jak internetovou prezentací našich služeb, tak internetovým obchodem našich produktů. Zabýváme se prodejem a pokládkou podlah dřevěných, vinylových, laminátových, PVC, teras dřevěných a WPC, dále prodejem a instalací dveří, zárubní, kování a v neposlední řadě kuchyní a spotřebičů. 

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru Vám můžeme nabídnout profesionální služby a poradenství na vysoké úrovni. Sledujeme trendy a proto v materiálech, které používáme, a produktech, které nabízíme, najdete přední a kvalitní výrobce podlah, dveří a kuchyní. Nezůstáváme pozadu a požadujeme pro své zákazníky moderní design a nové materiály. Podlahy od nás jsou nejen pěkné, ale i funkční a trvanlivé. Dodáváme podlahy značek Kährs, Quick Step, WINEO, Solidfloor, MEISTER , dveří Porta Doors a kuchyně. Dále máme zastoupení pro prodej a montáž spotřebičů AEG, ELECTROLUX.